Provinciale Clubmatch Gelderland 2018

Inschrijfformulier Provinciale Clubmatch Gelderland 2018 / Landesgruppen 2018

De Provinciale Afdeling Gelderland nodigt u van harte uit voor de Provinciale Clubmatch Gelderland welke word gehouden op 27 Mei 2018 bij V.D.H. Kringgroep Klein Vosdal aan de Sportlaan 10, 6866 NA Heelsum gevestigd op het Wilhelmina Park.

Die Provinzialverwaltung Gelderland lädt Sie herzlich zum Provincial Club Match Gelderland ein, das am 27. Mai 2018 bei V.D.H stattfindet. Kreisgruppe Klein Vosdal in der Sportlaan 10, 6866 NA Heelsum im Wilhelmina Park.

Sluitingsdatum inschrijvingen: 20 Mei 2018, 22:00 uur / Anmeldeschluss: 20. Mai 2018, 22:00 Uhr

Inschrijfgeld € 15,= / Nenngeld € 15, =

Inschrijving verplicht tot betalen! / Registrierung erforderlich, um zu bezahlen!

Terrein geopend 09:00 uur; aanvang 09:30 uur

E-mail: clubmatch@kgpkleinvosdal.nl

Keurmeesters Ringmeesters Schrijfsters
Dhr. U. Hausmann – reuen Dhr. B. Kremer Han Melse
Dhr. P. Nefs – teven Dhr. W. Reijmers Gaby 't Lam

Inschrijving gesloten / Registrierung geschlossen

Uitslag 27-05-2018

Beste LSH van Gelderland: Andor Von Der Vanenburg

Beste SH van Gelderland: Viënto van Bellosca

  Procinciale Clubmatch Gelderland 27-05-2018
Kwalificatie Naam hond 
  Babyklasse reuen 4 – 6 maanden SH
VB1 Neymar du val d’Anzin
VB2 Qosmo-Goran v.d. Ybajo Hoeve
  Babyklasse reuen 4 – 6 maanden LSH
VB1 Quartz-Goran v.d. Ybajo Hoeve
  Puppyklasse teven 6 – 9 maanden SH
VB1 Nannie du Val d’Anzin 
VB2 Illa von der Brucknerallee
VB3 Indra aus Famke’s Zauberwald 
VB4 Gizmar v.d. Hornhütte
  Puppyklasse reuen 6 – 9 maanden SH
VB1 Iso von der Brucknerallee
B1 oran-pablo  v.d. Ybajo hoeve
  Puppyklasse reuen 6 – 9 maanden LSH
VB1 Quimbo de la Beadrie
VB2 Ece v.d. Gelderse Poort
  Puberklasse teven 9 – 12 maanden SH
VB1 Quessie van ‘t Aardshof
VB2 Gipsygärden Ti
B1 Wichje von der Liszt
  Puberklasse reuen 9 – 12 maanden SH
VB1 Kolja von der Bärenschlucht
VB2 Emilio van Dan Alhedys Hoeve
  Puberklasse reuen 9 – 12 maanden LSH
VB1 Lennox vom Großen Ex
  Jonge honden klasse teven 12 – 18 maanden SH
ZG1 Prisca aus famke’s Zauberwald
ZG2 Nike V.H. Spienolahof
ZG3 Whillow von Hamyar
G1 Venya von MaKeRa
  Jonge honden klasse teven 12 – 18 maanden LSH
ZG1 Qookies du Domaine Princier 
  Jonge honden klasse reuen 12 – 18 maanden SH
ZG1 Fox von der Bärenschlucht
ZG2 Wilco van Liedehof
ZG3 Einstein vom Treuenbrietzener Land
ZG4 Harco v. Harbaja Hof
ZG5 Hummer von Juvenisty
ZG6 Castro vom Twickelwald
ZG7 Excellent Jairo Domaine Main D’or
G1 Dirk van de Moezenbulte
G2 Asko van de Klepperstad
G3 Ubor vom Waisagrund
N.A. Ferro vom Rhedaschloss
  Jonge honden klasse reuen 12 – 18 maanden LSH
ZG1 Damien von Arlett
ZG2 Quezac de la Beadrie
  Jonge honden klasse teven 18 – 24 maanden SH
ZG1 Prada du Parc a Mitrailles
ZG2 Gigi von Juvenisty
ZG3 Häsel van de Mauritshoek
ZG4 Yadi-Altesse vom Argatos
ZG5 Vayla
  Jonge honden klasse teven 18 – 24 maanden LSH
ZG1 Dana v. Michael Burg
  Jonge honden klasse reuen 18 – 24 maanden SH
ZG1 Porto du Parc a Mitrailles
ZG2 Aldo von Arlett
ZG3 Ghazi von Nordsee Sturm
G1 Xanthos von den Wannaer Höhen
G2 Dima van het Chainpark
E.Z. Alex vom Haendelherz
  Jonge honden klasse reuen 18 – 24 maanden LSH
ZG1 Eloy vom patersweg
ZG2 Rock v Cranenbos
  Open klasse teven 15+ SH
ZG1 Gucci Aus Famke’s Zauberwald
ZG2 Abby Vom Haus Valkemplatz
  Open klasse teven 15+ LSH
ZG1 Antilli Nora
ZG2 Oly-Wendy du domaine de Diane
  Open klasse reuen 15+ SH
ZG1 Falco vom Dental lab
ZG2 Qalt Rebel Bohemia
G1 Eboy (Qyran) von Peroh
G2 Hardy van Kimbleshome
  Open klasse reuen 15+ LSH
ZG1 Cool Cash Giants May Be’s Place
  Gebruikershondenklasse teven SH
U1 Mischa du van d’Anzin
U2 Bianca vom Rednex Land
U3 Clea vom Winnloh
U4 Olivia von Haus Paris
U5 Mexicaine du val d’Anzin 
ZG1 Dunja v.d. Hornhütte
ZG2 Kensy von Steinackermuhlen
ZG3 Yuca vd Ronden Hoek
ZG4 Caya von der Hegi Farm
ZG5 Afra van de Moezenbulte
N.A. Asla aus Famke’s Zauberwald
  Gebruikershondenklasse teven LSH
U1 Pepsi de la Beadrie
  Gebruikershondenklasse reuen SH
U1 Ben vom Anrachtal
U2 Filou von der Werther-Mühle
U3 Fernando von Juvenisty
U4 Viënto van Bellosca
U5 Cash vom Rhedaschloss
U6 Hutch vom Heiligental
ZG1 Vigo vd Ronden Hoek
ZG2 Dex Polsmaten
ZG3 Fulkan v.d. Hornhütte
ZG4 Dio Von Gawall
N.A. Juwika Frisko
  Gebruikershondenklasse reuen LSH
U1 Apollo – destroyer v.d. Ybajo hoeve
U2 Andor Von Der Vanenburg

I.v.m. nieuwe AVG wetgeving minimale informatie.