Uitslag Provinciale Clubmatch Gelderland 2017

Beste hond van Gelderland:

Vegas FeetbackVegas Feetback

Stokhaar reuen
Klasse A baby (4-6 maanden)
1e vb Padu du Parc a Mitrailles
2e vb Sam vom Golzheimerland
3e vb Smokey vom Golzheimerland
   
Klasse B puppy (6-9 maanden)
1e vb Sir Willem van Bommelswaar
   
Klasse D jeugd (12-18 maanden)
1e zg Itch van Noort
2e g Ike vom Grossen ex
3e g Fable-Fauny vd Ybajo Hoeve
   
Klasse E tussenklasse (18-24 maanden)
1e zg Storm von Hamyar IPO1
   
Klasse F open (15+ maanden)
1e zg Ayco
2e g Hogan vom Tapferen Krieger
3e o Stavros vom Amur
   
Klasse F gebr (24+ maanden)
1e u Zar von der Freiheit Westerholt
2e u Vitali vd Bärenschlucht IPO2
3e u Vegas Feetback
4e zg Branko van Liedehof
5e zg Drago van de Hornhutte IPO3
6e zg Fauny von der Hagenmühle
7e zg Qas van de Zeelberg IPO en PH1
8e g Koenn von Haus Targa
   
Stokhaar teven
   
Klasse A baby (4-6 maanden)
1e vb Prada du Parc a Mitrailles
2e vb Sandy vom Golzheimerland
   
Klasse B puppy (6-9 maanden)
1e vb Panama de la Béadrie
   
Klasse C puber (9-12 maanden)
1e vb Micha du Val d’Anzin
2e vb Zispe von der Weinberg Siedlung
3e vb Priska de la Béadrie
4e vb Daffi vom Haus Cerba
   
Klasse D jeugd (12-18 maanden)
1e zg Disney vom Rhedaschloss
2e zg Iby van Noort
3e zg Grace van Harbajahof
4e g Faith-Joy vd Ybajo Hoeve
5e g Umsa vom Haus Ming
6e o Helly vom Totalen Lohse
   
Klasse E tussenklasse (18-24 maanden)
1e zg Eyla aus Famke’s Zauberwald IPO1
2e zg Live de la Béadrie
3e o Busy van Sennertal
   
Klasse F open (15+ maanden)
1e zg Iouna du Damaine du Parc
2e g Hexe van Tiekerhook
3e g Winnitou van het Zuidpark
   
Klasse F gebr (24+ maanden)
1e u Panamera vom Suentelstein IPO 1
2e zg Wynn von der Lobdeburg IPO3
3e g Xammy van Sennertal
4e g Bowien van de Moezenbulte
   
   
Langstokhaar reuen
   
Klasse baby A (4-6 maanden)
1vb Eloy vom Patersweg
Klasse B puppy (6-9 maanden)
1e vb Hummer Von Nord Traum
2e vb Rocky vom Golzheimerland
   
Klasse C puber (9-12 maanden)
1e vb Eros vom Rhedaschloss
2e vb Saimon iz Doma Allens
   
Klasse D jeugd (12-18 maanden)
1e zg Omalley du Domaine de Diane
   
Klasse F open (15+ maanden)
1e zg Nelio vom Yarek
2e zg Hannibal vom Kalhenbergerland
   
Klasse F gebr (24+ maanden)
1e u Figaro von Milu IPO 2
   
Langstokhaar teven
   
Klasse B puppy (6-9 maanden)
1e vb Dana von Michael Burg
2e vb Ruby vom Golzheimerland
3e vb Ronja vom Golzheimerland
4e vb Gipsy
   
Klasse C puber (9-12 maanden)
1e vb Phaila des Coteaux d’Aaz
2e vb Ebby vom Rhedaschloss
3e vb Evita vom Rhedaschloss
   
Klasse D jeugd (12-18 maanden)
1e zg Pepsi de la Béadrie
2e zg Cozi v.d. Tempelhoeve
3e zg Bonny v. Saendenland
   
Klasse E tussenklasse (18-24 maanden)
1e zg Oly-Wendy du Domaine de Diane
   
Klasse F gebr (24+ maanden)
1e zg Anouk vom Nordenstolz